2017

Data publikacji 06.12.2017

Specjalista ds. administracji i bezpieczeństwa sieci WAN

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy (OPI PIB) to nowoczesny i prężnie działający instytut badawczy, który tworzy inteligentne systemy informatyczne oraz zapewnia szybki dostępu do aktualnej i kompleksowej informacji o nauce polskiej. Nasz Instytut wdraża również fundusze strukturalne Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem, OPI PIB poszukuje pracownika do Działu Infrastruktury i Administracji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Liczba etatów: 1

Zakres obowiązków:

  • Bieżące monitorowanie stanu bezpieczeństwa poszczególnych elementów systemów teleinformatycznych
  • Utrzymanie i rozwój systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Tworzenie polityk, standardów i procedur bezpieczeństwa
  • Wsparcie dla innych komórek organizacyjnych w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Raportowanie stanu bezpieczeństwa
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Administrowanie urządzeniami sieciowymi w tym systemami dostępowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze związanym z bezpieczeństwem teleinformatycznym
  • Praktyczna znajomość zagadnień takich jak: Firewall, IPS, IDS, WAF
  • Dobra znajomość rodziny protokołów TCP/IP
  • Praktyczna znajomość systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Znajomość technik ataków oraz przełamywania zabezpieczeń sieci i systemów teleinformatycznych
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieci i protokołów sieciowych
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów i aplikacji
  • Umiejętność projektowania bezpiecznej infrastruktury sieciowej
  • Znajomość systemów Linux/Windows

Pożądane kompetencje:

  • Umiejętność konfiguracji router/swich firmy HP i Cisco
  • Znajomość UTM (Palo Alto)
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie zamówień publicznych

Pożądane cechy:

  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność i skrupulatność

Aplikację (CV i list motywacyjny) proszę przesyłać na adres kariera@opi.org.pl (w tytule maila proszę umieścić „Product Owner w LIL”. Pytania merytoryczne proszę kierować na adres marek.kozlowski@opi.org.pl

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do życiorysu i listu motywacyjnego proszę dopisać następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 188B, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101. poz. 926 z późn. zm.), dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i w związku z późniejszym zatrudnieniem.

Klauzula informacyjna

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych składanych przez kandydatów ubiegających się o wolne stanowiska pracy, o których mowa w zamieszczonym ogłoszeniu jest Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie (00-608), przy al. Niepodległości 188b. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych oraz zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Każda osoba do momentu zakończenia procesu rekrutacji ma dostęp do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych do tej ustawy jest obowiązkowe w celu skutecznego przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie pozostałych dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Po zakończeniu procesu rekrutacji dane osób niezakwalifikowanych zostaną trwale zniszczone.

Rejestr zmian
Osoba publikująca: Katarzyna Więcek