OPI PIB - Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy

Aktualnie znajdujesz się na:

Programista / Programistka  Java

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy jest instytutem badawczym, który tworzy inteligentne systemy informatyczne oraz zapewnia szybki dostępu do aktualnej i kompleksowej informacji o nauce polskiej, a także wdraża fundusze strukturalne Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem OPI PIB poszukujemy do Działu Rozwoju Oprogramowania osoby na stanowisko

Liczba etatów: 2

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa/ hybrydowo

Twoje obowiązki:

  • rozwój systemu z wykorzystaniem: Java 17+, Spring 6, Spring Boot 2+, Hibernate, Oracle 19c, REST, Angular 8+;
  • dbanie o wysoką jakość kodu i stosowanie dobrych praktyk inżynierii programowania;
  • pisanie testów jednostkowych i integracyjnych;
  • współpraca z zespołami analityków i testerów.

Oczekujemy:

Minimum 2 z poniższych:

  • praktycznej wiedzy odnośnie wykorzystania DDD, CQRS, Ports and Adapters;
  • praktycznej wiedzy odnośnie architektury mikroserwisowej i wykorzystania Spring 6 / Spring Boot 2+/ Spring Cloud do jej budowy;
  • praktyczna znajomość Angular 8+

oraz

  • bardzo dobrej znajomości języka Java 17+;
  • dobrej znajomości technologii Hibernate 6;
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL;
  • znajomości metodyki programowania obiektowego;
  • dbałości o jakość kodu, znajomości dobrych praktyk programowania oraz wzorców projektowych;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość technologii/narzędzi: Git, Maven, Docker, Kafka, REST, Spock, Intellij Idea;
  • znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript).

Uprzejmie prosimy o aplikowanie przez system E-recruiter

Do życiorysu prosimy dopisać następującą klauzulę:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji  przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 188B, na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji na powyższe stanowisko.
  2. Wyrażam zgodę*/ Nie wyrażam zgody*  na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji  przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 188B, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne  stanowiska w okresie 6 m-cy od dnia przesłania CV.

* niepotrzebne skreślić

Klauzula informacyjna dot. danych osobowych:

  1. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Ośrodek Przetwarzania Informacji Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 188B wpisany do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy Sąd Gospodarczy XVI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000127372, NIP: 525-000-91-40, REGON: 006746090.
  2. Administrator danych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD). W razie pytań dotyczących danych osobowych mają Państwo możliwość kontaktu z IOD za pośrednictwem adresu mailowego: iod@opi.org.pl
  3. Państwa dane będą przetwarzane w celu:
  1. przeprowadzenia procesu rekrutacji na oferowane stanowisko pracy - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO,
  2. kontaktu z kandydatem w zakresie niezbędnym dla potrzeb rekrutacji - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO,
  3. po wyrażeniu dodatkowej zgody, w celu uczestnictwa w realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych  - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
  1. Administrator danych informuje, że Państwa dane nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych.
  2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez okres do 6 miesięcy od ich pozyskania, także w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach. Ze względu na fakt, że Państwa dane przetwarzane są na podstawie zgody, wskazany okres przetwarzania może ulec skróceniu, odpowiednio do momentu wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody lub ustania celu przetwarzania.
  3. Osobie składającej aplikacje w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo żądania od Administratora; dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  4. W przypadku przetwarzania Państwa danych osobowych na podstawie zgód Administrator informuje o przysługującym prawie cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyn i wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  5. Administrator informuje również o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  6. Podanie danych na potrzeby realizacji celów wskazanych powyżej jest dobrowolne jednak niezbędne do zrealizowania tych celów. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości udziału odpowiednio w procesie rekrutacji na dane stanowisko lub w przyszłych rekrutacjach.
  7.  Informujemy, że nie będziecie Państwo podlegać decyzji, która opera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym zautomatyzowanym profilowaniu.
  8. Informujemy, że w przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, wyrażone zgody mogą Państwo wycofać kontaktując się z Administratorem za pośrednictwem adresu e-mail: kariera@opi.org.pl, telefonicznie pod nr 22 570 14 00 lub przesyłając żądanie na adres siedziby.

Metadane

Data publikacji : 05.03.2024
Data modyfikacji : 26.03.2024
Podmiot udostępniający informację:
Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Grzegorz Wierzbicki Dział Komunikacji Społecznej
Osoba modyfikująca informację:
Barbara Lech Zakrzewska

Opcje strony

do góry